Poznaj geologiczne Kielce

11 października 2021

Aplikacja mobilna „Poznaj geologiczne Kielce z Geoparkiem” jest aktualizacją aplikacji multimedialnej na urządzenia mobilne „Poznaj piękno Geoparku Kielce. Aplikacja ta została stworzona ze środków finansowych w ramach wsparcia finansowego na rzecz ochrony środowiska i gospodarki wodnej w 2014 r.

Obecna aplikacja jest przewodnikiem po ciekawych miejscach związanych głownie z geologią na terenie miasta Kielce. Najbogatszy opis jest związany z obiektami zarządzanymi przez Geopark Kielce, czyli kamieniołomami na Wietrzni, Kadzielni i Ślichowicach oraz w Ogrodzie Botanicznym. Użytkownik aplikacji jednak dzięki niej może poznać inne, ale arcyciekawe geologicznie obiekty w Kielcach jak Bieska-Białogon, Grabina czy Góra Słoneczna.

Użytkownik aplikacji ma również dostęp do kanału z aktualnościami dotyczącymi Geonatury Kielce oraz może zapozna się z ciekawostkami geologicznymi dotyczącymi Kielc i całego regionu świętokrzyskiego, ze szczególnym uwzględnieniem terenu Geoparku Świętokrzyskiego.

Poprzez nowoczesną i innowacyjna formę przekazywania informacji, jaką jest aplikacja multimedialna chcemy dotrzeć do szerszego grona odbiorców, nie zapominając oczywiście o obecnych Gościach Geopnatury Kielce oraz Geoparku Świętokrzyskiego.

Obecna aktualizacja aplikacji została sfinansowano ze środków na rzecz ochrony środowiska i gospodarki wodnej w Kielcach w 2017 r.


Zapraszamy do pobierania i korzystania z naszego produktu można go pobrać pod adresem:

Dla urządzeń z system Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.infover.Geoland

Dla urządzeń z system iOS jest również dostępna wersja aplikacji w App Store


 

x