Piknik w Ogrodzie – Skarby Jesieni

17 września 2019

W ostatnią niedzielę września (29.09.2019 r.) serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – SKARBY JESIENI! Tym razem stawiamy na ROZRYWKĘ!

Główną atrakcją będzie wielkie ognisko w Ogrodzie Botanicznym. Mamy nadzieję, że zintegruje się przy nim wiele osób. My będziemy dla Państwa piekli ziemniaki z ogniska z masłem, a Was zachęcamy do przyniesienia ze sobą kiełbasy, chleba, jabłek, pianek, co tylko wymyślicie do nabicia na kijek i upieczenia w ogniu… no i herbatę jeśli chcecie posiedzieć z nami cały dzień.
Zaprosiliśmy harcerzy z 8 KDHiZ, którzy wezmą gitary, będziemy wspólnie śpiewać. I znów zachęcamy do zabrania ze sobą gitar, bębnów, harmonijek i innych instrumentów – pogramy razem :)
Zaprosiliśmy również Koła Gospodyń Wiejskich, także atmosfera będzie doskonała.
W godzinach 14:00-16:00 odbędzie się jesienny pokaz gotowania, który zaprezentuje „Max Gotuje z Natury”. Wykorzysta dary jesieni do przygotowania swojego specjału. Chętnie się z Państwem podzieli wskazówkami i poopowiada co włożył do gara :) Na koniec pokazu będziemy próbować i sami ocenimy krytycznym podniebieniem ;)
Dla dzieciaków przygotowaliśmy kreatywne warsztaty z których każdy będzie mógł zabrać ze sobą do domu mały gadżet…
Prawdopodobnie będzie trochę za zimno, żeby biegać po trawie boso ;) ale na pewno będzie można pobiegać! Dzieci, dorośli, każdy znajdzie coś dla siebie. Planujemy kilka zabaw ruchowych i wielkoformatowych dla każdego!
Wszystko to w otoczeniu jesieni, pięknych dekoracji i oczywiście dyń! Zaprezentujemy to, co nam tu wyrosło!
W razie niepogody porozstawiamy namioty- pamiętajcie- deszcz nam nie straszny!
NIE ZAPOMNIJCIE:
– koleżanek i kolegów
– kocyków
– prowiantu na ognisko, herbaty
– piłek, badmintona, frisbee i innych
– instrumentów i śpiewników
– ciepłych ubrań
– płaszczów przeciwdeszczowych (mamy nadzieję, że się nie przydadzą)
GDZIE:
– Ogród Botaniczny w Kielcach, ul. Jagiellońska 78
O KTÓREJ:
10.00-17.00
CENA BILETÓW:
1,00 zł !

x