Menu Zamknij

KLUB MIŁOŚNIKÓW GEOLOGII: SPOTKANIE przy GEOLOGICZNYM STOLE

A może tak usiąść przy stole i pogadać o ,,kamieniach’’? Zapraszamy Was na spotkanie przy geologicznym stole zastawionym ciekawymi, różnokolorowymi okazami minerałów
i skał z Polski. Wśród nich nie zabraknie popularnych kamieni ozdobnych, ale pojawią się także mniej znane geologiczne rarytasy. Geologiczną ucztę tradycyjnie wzbogacimy o warsztaty szlifierskie.

Kiedy?
19 maja (wtorek), godz. 17:00

Gdzie?
Centrum Geoedukacji, ul. Daleszycka 21, w Kielcach

Dla kogo?
– Zajęcia są bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych naukami o Ziemi
– Rekomendowany wiek najmłodszych uczestników to 7 lat.

Zapraszamy!


Panel dostępności