Ogród i media społecznościowe – informacje

30 maja 2018

Ogród Botaniczny w Kielcach jest tuż przed częściowym otwarciem. Wprawdzie konkretnej daty jeszcze nie znamy, jednak czujemy w kościach, a raczej w łodygach, że ten dzień się zbliża. Tym samym chcielibyśmy przybliżać mieszkańcom Kielc i regionu świętokrzyskiego nasz piękny Ogród, który z dnia na dzień staje się coraz bardziej atrakcyjny. Dlatego też od jakiegoś już czasu intensywnie działamy na naszym profilu na Facebooku (https://www.facebook.com/ogrodbotanicznywkielcach/), co zapewne zostało zauważone przez wytrawnych użytkowników tego medium:) Dla tych którzy jeszcze nie odwiedzili naszego profilu Facebookowego serdecznie zachęcamy do polubienia naszej strony (łapka w górę) oraz bieżącej obserwacji naszej działalności.

Pragniemy również Państwa poinformować, że Ogród Botaniczny w Kielcach ma także swój profil na Instagramie, gdzie nasza nazwa użytkownika brzmi następująco: ogrod_botaniczny_kielce (https://www.instagram.com/ogrod_botaniczny_kielce/?hl=pl). Proszę nas odszukać i zacząć obserwację.

Prosimy o śledzenie naszej działalności, co przybliży Państwa do Ogrodu, a nas zmotywuje do dalszej pracy, aby Ogród cieszył oko każdego odwiedzającego i wywoływał uśmiech na twarzy. Czytajcie, piszcie, komentujcie, reagujcie…. w jaki tyko chcecie sposób. Zostawcie ślad, że jesteście z nami :)

x