Mapa Kadzielnia

15 czerwca 2020

Jak dojechać
W okolice Kadzielni dojedziemy na przystanek KRAKOWSKA KADZIELNIA autobusami linii nr 4, 6, 7, 11, 12, 14, 17, 19, 24, 27, 29, 31, 32, 43, 55 , T. Od strony Al. Legionów możemy dojechać linią nr 54 i wysiąść na przystanku Al. Legionów Kadzielnia lub liniami 4, 30, 44, 54 i wysiąść na przystanku Al. Legionów stadion i dojść ok 300 metrów kierując się Al. Legionów w rejon Parku Kadzielnia.

Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej w Kielcach można znaleźć na stronie Zarządu Transportu Miejskiego w Kielcach

Wyszukiwarka połączeń znajduje się również na stronie: jakdojade.pl

Pieszo
Z centrum Kielc z rejonów kieleckiego deptaku ul. Sienkiewicza, który od Kadzielni odległy jest ok 1km. Można dojść miejskimi szlakami spacerowymi koloru niebieskiego i zielonego – zaczynają się one na Placu Artystów. Dotrzeć można także kieleckim szlakiem miejskim koloru czerwonego.

Samochodem prywatnym, bądź autokarem wycieczkowym
Samochody osobowe jak i autokary można zaparkować wzdłuż Al. Legionów, a także na drugim parkingu z wjazdem od ul. Krakowskiej. W okolicach Kadzielni znajduję się również bezpłatny parking przy stadionie piłkarskim (wjazd od Al. Legionów, a także od ul. ks. Piotra Ściegiennego).

x