ALBUM o Ogrodzie!

14 stycznia 2020

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że pod koniec minionego roku udało nam się przygotować i wydrukować ALBUM promocyjny Ogrodu Botanicznego w Kielcach! Publikacja jest atrakcyjnie wydana, a co najważniejsze bezpłatna!

Album pt. „Ogród Botaniczny w Kielcach” to kolejna już publikacja promocyjna jednego z najbardziej interesujących i wyczekiwanych obiektów w Kielcach i regionie. Tym razem postanowiliśmy wykorzystać bogatą bazę fotografii wykonywanych na bieżąco przez pracowników Ogrodu. Album oprawiony w twardą oprawę i wydrukowany na papierze kredowym zawiera prawie 120 stron, na których umieszczono ponad 125 barwnych fotografii. Każda z nich jest opatrzona odpowiednim opisem oraz inicjałem autora. W niniejszym wydawnictwie najważniejszą rolę odgrywają zdjęcia, jednakże znalazło się także miejsce na kilkanaście stron tekstu opisującego historię idei powstania ogrodu botanicznego w Kielcach, jego najważniejsze etapy budowy, krótką charakterystykę najważniejszych działów roślinnych i kolekcji a także informacje o szerokiej działalności placówki.

Album jest całkowicie bezpłatny! Wszystkich zainteresowanych nabyciem albumu zapraszamy do siedziby Ogrodu na ul. Jagiellońską 78, 25-734 Kielce. Albumu będzie dystrybuowany do wyczerpania nakładu. Zapraszamy także do odwiedzenia zakładki „Wydawnictwa” na naszej stronie internetowej, skąd można pobrać  wersję elektroniczną albumu w formacie PDF!

Na zachętę zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu o najnowszym ogrodowym wydawnictwie :) => tutaj.

Publikacja powstała w ramach zadania pn. „Rozbudowa Ogrodu Botanicznego w Kielcach w oparciu o endogeniczne zasoby dziedzictwa naturalnego” (projekt RPSW.07.02.00-26-0004/16), dofinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

x