GEOFESTIWAL startuje już w najbliższy weekend

6 czerwca 2022
W najbliższy weekend wszystkie drogi prowadzą na Kadzielnia Sport Festiwal. To pierwsze z trzech wydarzeń GEOFESTIWALU KIELCE.  Kadzielnia Sport Festiwal to festiwal sportów ekstremalnych dla amatorów i wydarzenie dla ludzi, którzy lubią adrenalinę. Wydarzenie na które serdecznie zapraszamy odbędzie w najbliższy weekend.

Rozkład jazdy KSF-u obejmuje między innymi:

    Prezentacja wspinaczki sportowej
    Pokazy technik linowych
    Pokazy sportów kajakowych
    Pokazy tyrolki
    Prezentację hamaków ekstremalnych
    Przeprowadzenie zawodów w sportach ekstremalnych: techniki linowe, downhill
    Kino filmów o tematyce sportów ekstremalnych i jaskiń
    Strefy tematyczne

Oczywiście w ramach tego wydarzenia odbywającego się w ramach GeoFestiwalu nie zabraknie najdłuższej tyrolki w Polsce, stref tematycznych, mnogości dyscyplin, wymagających dróg wspinaczkowych, stanowisk technik linowych, czy zawodów sportowych. Wszyscy obecni na Kadzielnia Sport Festiwal w Kielcach będą mieli przyjemność zapoznać się z nowymi trendami w sporcie, wśród których nie brakuje na przykład sportów miejskich, czy górskich. Koordynatorem przedsięwzięcia jest Fundacja WLK4.

 Warto dodać, że równocześnie na Kadzielni odbywać się będą Mistrzostwa Polski w technikach linowych i jaskiniowych. Głównym organizatorem  tego wydarzenia jest Speleoklub Świętokrzyski, przy wsparciu WKTJ i AKG Kraków.

x