1500 osób podczas weekendu w Ogrodzie!

19 maja 2020
Za nami pierwszy otwarty weekend Ogrodu Botanicznego w Kielcach. Przez 3 dni (piątek, sobota i niedziela) odwiedziło nas aż 1500 osób!!!

Po wielu latach pracy i dzięki zaangażowaniu wielu osób i instytucji w piątek 15 maja został otwarty Ogród Botaniczny w Kielcach w całości, którego budowa zakończyła się jesienią 2019 r. Jednocześnie było to otwarcie 3-go już sezonu w naszym Ogrodzie.
W miniony weekend dopisała pogoda, ale przede wszystkim dopisaliście Wy – Kielczanie i Sympatycy roślin i przyrody! Frekwencja wyniosła ponad 1500 zwiedzających, co nas bardzo cieszy :). Dziękujemy także mediom lokalnym (iTV Kielce, TVP3 Kielce, Radio Kielce, Melo Radio , RMFMaxx Kielce, portalowi W Kielcach i wielu innym) za wspaniałe relacje z otwarcia Ogrodu. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy częściej! Ogród ciągle zmienia się w zależności od kwitnienia poszczególnych roślin, zatem w każdym tygodniu lub miesiącu nasze oczy może cieszyć zupełnie coś innego. My ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, abyście czuli się Państwo w Ogrodzie komfortowo i wypoczywali wśród kwiatów!
Przypominamy, że w 2020 r. Ogród czynny jest do 31 października (od wtorku do niedzieli) w godzinach 10.00-18.00!
x